Національна школа суддів України
Анонси заходів

ОГОЛОШЕННЯ                            Триває реєстрація!
Національна школа суддів України продовжує набір слухачів на всеукраїнські семінари, участь у яких судді можуть взяти не тільки в своєму, але й у будь–якому регіональному відділенні, якщо тема заходу їх зацікавила, та за умови обов’язкової реєстрації на сайті НШСУ.


Шановні судді!

У зв’язку з неможливістю проведення раніше запланованого всеукраїнського семінару з об’єктивних причин, Одеське регіональне відділення Національної школи суддів України повідомляє про перенесення проведення семінару на тему: “Захист права власності та інших речових прав у цивільному судочинстві” з 28 вересня 2017 року на 6 жовтня 2017 року, який проходитиме в м. Одесі в Апеляційному суді Одеської області  за адресою:  вул. Гайдара 24 а.


Про порядок надання інформації на запити щодо формування суддівського досьє

ЗМІ про НШСУ


Ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук в ефірі програми "Інформаційний день" 5 КАНАЛУ розповів про хід судової реформиУсі анонси
Новини установи
Єдність зусиль у побудові правосуддя нової якості

21 вересня 2017 року ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук виступив на координаційній зустрічі з представниками проектів міжнародної технічної допомоги. Захід, організований Консультативною місією Європейського Союзу в Україні, мав на меті обговорення актуальних питань відбору суддів до місцевих судів та підготовки суддів новоствореного Верховного Суду.

Підготовлено тренерів курсу з урегулювання спорів за участю судді

21-22 вересня 2017 року Національна школа суддів спільно з українсько-канадським проектом “Освіта суддів - для економічного розвитку” провела тренінг для тренерів “Врегулювання спорів за участі судді".

Навчання суддів місцевих загальних судів щодо психологічної адаптації до суддівської діяльності

21 вересня 2017 року в місті Дніпрі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України в межах підготовки суддів місцевих загальних судів проводить тренінг на тему: “Професійна психологічна адаптація до суддівської діяльності”.


Проблеми антикорупційного законодавства та практика його застосування

21 вересня 2017 року в місті Києві Національна школа суддів України в межах підготовки суддів місцевих загальних судів проводить тренінг на тему: “Антикорупційне законодавство та практика його застосування”

Правове регулювання доступу до публічної інформації

21 вересня 2017 року в місті Одесі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для керівників апаратів місцевих та апеляційних судів на тему: “Правове регулювання доступу до публічної інформації”

Усі новини