Національна школа суддів України
Анонси заходів

ОГОЛОШЕННЯ


                            Триває реєстрація!
Національна школа суддів України продовжує набір слухачів на всеукраїнські семінари, участь у яких судді можуть взяти не тільки в своєму, але й у будь–якому регіональному відділенні, якщо тема заходу їх зацікавила, та за умови обов’язкової реєстрації на сайті НШСУ.

Шановні  судді !

Відповідно до Календарного плану періодичного навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації на 2017 рік Чернівецьке регіональне відділення Національна школа суддів України проводить 1 грудня 2017 року семінар для суддів місцевих судів на тему:  “Особливості та окремі питання підготовки суддів до кваліфікаційного оцінювання ”. Захід буде проводитись в туристичному комплексі “Георг Парк” (с.Тарашани, вул. Валя Кузмінська,6  Глибоцький  р-н, Чернівецька обл.).

Відповідно до Календарного плану періодичного навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації на 2017 рік   Чернівецьке регіональне  відділення  Національна школа суддів України  оновлює  набір слухачів на  8 грудня 2017 року –  одноденний  всеукраїнський   семінар для суддів місцевих загальних судів на тему: “Особливості кримінального провадження щодо неповнолітніх”.Про порядок надання інформації на запити щодо формування суддівського досьє

ЗМІ про НШСУ


Ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук в програмі "ПРАВО ТІМЕ" каналу ПРАВО TV розповів про відбірковий іспит для кандидатів на посаду судді


Усі анонси
Новини установи
Щоденник підготовки суддів Верховного Суду

16 листопада 2017 року Національна школа суддів України продовжила заходи орієнтаційного курсу для суддів Верховного Суду. Темою дня були практика Європейського суду з прав людини та роль судових органів у захисті прав та свобод, гарантованих Європейською конвенцією з прав людини.

Актуальну тему судді обговорили, зокрема, в режимі відеоконференцій з Європейським судом з прав людини та Департаментом виконання рішень ЄСПЛ.


З 14 по 23 листопада 2017 року Національна школа суддів України проводить комплексну програму підготовки  для суддів новоствореного Верховного Суду. Програма орієнтаційного курсу, розрахованого на 8 днів, покликана допомогти суддям належно виконувати повноваження в оновленій касаційній інстанції.

Підтримку в реалізації програми надають проекти міжнародної технічної допомоги, а саме: ЄС "Підтримка реформи у сфері юстиції в Україні", РЄ "Підтримка впровадженню судової реформи в Україні",  програма USAID "Нове правосуддя", українсько-канадський проект "Підтримка судової реформи в Україні" та проект ОБСЄ "Розробка стандартизованих програм підготовки суддів". 


15 листопада 2017 року Національна школа суддів України  в рамках підготовки новопризначених суддів Верховного Суду, провела експертне обговорення, присвячене ролі Верховних судів у забезпеченні єдності судової практики.  Суддям найвищої судової установи запропонували  під час навчання розглянути актуальні теми : вимог до актів касаційного судочинства та юридичної аргументація при здійсненні правосуддя. 

Судовий діалог щодо правозастосування в національній практиці стандартів Європейського суду з прав людини

17 листопада  2017 року в місті Одесі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено для суддів місцевих загальних  та апеляційних судів семінар на тему: “Стандарти Європейського  суду з прав людини. Гарантовані права, їх захист. Проблеми правозастосування в національній практиці та їх вирішення (судовий діалог)”.


Новий навчальний курс для суддів сприятиме вирішенню проблем ефективного судового захисту в адміністративному судочинстві

16 листопада 2017 року у Національній школі суддів України відбулося засідання робочої групи з розробки навчального курсу у формі тренінгу на тему: “Проблеми ефективного судового захисту в адміністративному судочинстві”.

Психологічна адаптація до суддівської діяльності

16 листопада 2017 року в місті Дніпрі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України в межах підготовки суддів окружних адміністративних судів проведено тренінг на тему: “Професійна психологічна адаптація до суддівської діяльності”.

Комунікація судів зі ЗМІ – як інструмент підвищення авторитету судової влади в українському суспільстві

16–17 листопада 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить для працівників апаратів судів семінар на тему: “Зв’язки з громадськістю в судах”.  

Усі новини