Національна школа суддів України
Новини установи
Методологічний тренінг для суддів-викладачів: запровадження єдиного підходу до викладання

23-24 лютого 2017 року у Національній школі суддів України за підтримки українсько-канадського проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку” проводиться тренінг для суддів-викладачів  “Методика підготовки та викладання тренінгів у НШСУ”.

Психопедагогічні техніки розвитку навичок саморегуляції і профілактики емоційного вигорання у професійній діяльності суддів

24 лютого 2017 року в місті Одесі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено семінар для суддів місцевих загальних судів Одеської, Миколаївської та Херсонської областей на тему: “Психопедагогічні техніки розвитку навичок саморегуляції і профілактики емоційного вигорання у професійній діяльності суддів”.  

Земельні спори в адміністративних судах

23 лютого 2017 року в місті Дніпрі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено тренінг у межах тижневої підготовки суддів окружних адміністративних судів на тему: “Розгляд земельних спорів у адміністративних судах”.

Завершено роботу над методологічним семінаром (тренінгом) для викладачів

21 лютого 2017 року у Національній школі суддів України за підтримки українсько-канадського проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку” проведено друге засідання робочої групи з розробки семінару (тренінгу) для викладачів (тренерів) “Методика підготовки та викладання тренінгів у НШСУ”.

Проблемні питання захисту права власності

22 лютого 2017 року в місті Дніпрі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено тренінг на тему: “Захист права власності у світлі статті 1 Першого протоколу Конвенції про захист прав і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини для суддів адміністративної спеціалізації”.

Усі новини