Національна школа суддів України
Анонси заходів

ЩОДЕННИК ОРІЄНТАЦІЙНОГО КУРСУ  ДЛЯ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ  СУДДІВ ВЕРХОВНОГО СУДУ

17 травня 2019 року - фінальний день орієнтаційного курсу для новопризначених суддів Верховного Суду.

 


 


ЗМІ про НШСУ

Будни будущих судей: слушатели Национальной школы судей Украины получают системные знания в разных отраслях права и сразу применяют их на практике /«Юридическая практика»

ОГОЛОШЕННЯ

Національна школа суддів у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та програмою USAID “Нове правосуддя” розробили навчальні посібники для суддів “Вибори Президента України 2019” та “Відповідальність за порушення виборчого законодавства”.

До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Фінал інноваційної програми спецпідготовки та нові обличчя правосуддя

24 травня 2019 року Національна школа суддів України завершила спеціальну підготовку 371 кандидата на посаду судді.

Уричисте підведення підсумків реалізації інноваційної програми спеціальної підготовки підводилось у Києві, з трансляцією в регіональні відділення.

Блискуче завершення спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді

24 травня 2019 року в Україні урочисто завершилася спеціальна підготовка кандидатів на посаду судді

В Одеському регіональному відділенні захід відкрив директор Одеського РВ НШСУ Валерій Левенець. З вітальними промовами виступили проректор з науково-дослідної роботи НШСУ Наталія Шукліна, в. о. начальник Територіального управління Державної судової адміністрації в Одеській області Вячеслав Глущенко, заступник голови П’ятого апеляційного адміністративного суду Ніна Вербицька, суддя Одеського апеляційного господарського суду, голова Комітету з питань статусу суддів, дотримання прав працівників судів Ради суддів України Галина Діброва та суддя Одеського окружного адміністративного суду Елла Катаєва.

Тренінг для суддів Вищого антикорупційного суду

23-24 травня 2019 року Національна школа суддів України спільно з програмою USAID “Нове правосуддя” проводить тренінг для суддів Вищого антикорупційного суду “Основи та засади управління рухом судових справ”.

Визначення пріоритетних напрямків для продовження співпраці

22 травня 2019 року відбулася робоча зустріч ректора Національної школи суддів України Миколи Оніщука з представниками Національного суддівського інституту Канади (НСІ) та українсько-канадського проекту підтримки судової реформи.
 Основна увага в обговоренні була звернута на питання подальшого розвитку співробітництва Національної школи суддів України з Національним суддівським інститутом Канади. Було окреслено ряд пріоритетних напрямків для продовження співпраці, виходячи із нагальних потреб розвитку суддівської освіти.

Знання та практичні навички, які можуть врятувати життя

23 травня 2019 року в місті Києві Національна школа суддів України спільно з Північним апеляційним господарським судом провела семінар для працівників апарату цього суду “Навички надання домедичної допомоги працівниками апарату суду”.

Усі новини