Національна школа суддів України
Новини установи
Продовжується робота з підготовки викладачів

25-26 травня 2017 року у місті Чернівці Національна школа суддів України за підтримки українсько-канадського проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку” проводить тренінг для тренерів “Методика підготовки та викладання тренінгів у НШСУ”.

 

Науково-практичний аспект вивчення статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

26 травня  2017 року в місті Одесі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для суддів місцевих загальних та апеляційних судів на тему: “Реалізація принципів верховенства права в цивільному судочинстві  - ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (науково-практичний аспект)”.

Складання досудової доповіді: практичні аспекти

25 травня 2017 року головний науковий співробітник, кандидат юридичних наук Олександр Кравчук взяв участь у семінарі щодо практики складання досудової доповіді, який був організований в місті Полтаві Міністерством юстиції України за підтримки Міністерства Міжнародних справ Канади. 

Сучасний навчальний продукт

25 травня 2017 року Національна школа суддів України за підтримки українсько-канадського проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку” провела чергове засідання робочої групи з розробки навчального курсу з питань судового захисту прав під час розгляду спорів, що виникають при переході права на земельну ділянку.

Особливості захисту права власності у світлі застосування практики Європейського суду з прав людини

25 травня 2017 року в місті Дніпрі місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить тренінг на тему: “Захист права власності в світлі статті 1 Першого протоколу Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини ” в межах підготовки суддів місцевих загальних судів.

Усі новини