Національна школа суддів України
Анонси заходів

ОГОЛОШЕННЯ

Національна школа суддів у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та програмою USAID “Нове правосуддя” розробили навчальні посібники для суддів “Вибори Президента України 2019” та “Відповідальність за порушення виборчого законодавства”.

Ознайомитись з посібниками можна за посиланням


Національна школа суддів України запрошує спеціалістів із забезпечення зв’язків зі ЗМІ (прес-секретарів) судів і відповідальних за зв’язки зі ЗМІ працівників апаратів судів взяти участь у дистанційному навчальному курсі “Комунікації в судовій діяльності”.


Дистанційний курс для суддів

“Права людини та охорона довкілля”Як управляти судовим процесом

До уваги суддів!
До уваги помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів!

 


 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Національна школа суддів України запрошує суддів і суддів у відставці до співпраці з метою розробки матеріалів курсів для суддів, зокрема, стандартизованих лекцій, та їх подальшого викладання в ході підготовки суддів.Вийшов черговий випуск журналу «Слово Національної школи суддів України»


До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Особливості наставництва в адміністративних судах


18 березня 2019 року в місті Одесі Національна школа України суддів у співпраці з Проектом ЄС “Підтримка реформ з верховенства права в Україні (ПРАВО–JUSTICE)” проводила тренінг для суддів, які будуть наставниками (коучами) для кандидатів і кандидаток на посади суддів у ході стажування в адміністративних судах: “Наставництво (коучинг) в системі формування професійних навичок майбутнього судді”.

Продовжується робота над особливостями дисциплінарної відповідальності суддів

18 березня 2019 року Національною школою суддів України спільно з українсько-канадським Проектом підтримки судової реформи проведен друге засідання групи розробників з оновлення матеріалів курсу для суддів та кандидатів на посаду судді  “Дисциплінарна відповідальність судді”.

У фокусі - оцінювання професійної підготовки суддів

14-15 березня 2019 року Національна школа суддів України проводить семінар TAIEX “Методологія та оцінювання – кращі практики інтерактивного навчання суддів”.


Чим більше знаєш, тим більше можеш

За освоєнням знань і навичок час швидко спливає, а стажування з вивчення практики розгляду кримінальних проваджень та у справах про адміністративні правопорушення у Святошинському районному суді міста Києва підходить до логічного завершення. Майбутні судді 15 березня 2019 року охоче поділилися з відділом спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді своїми думками та враженнями про проходження стажування, виконання індивідуальних планів стажування в цьому місцевому суді.

Стажування як елемент ефективної практичної підготовки

15 березня 2019 року заступник начальника відділу спеціальної підготовки Діана Сніцаренко провела зустріч із слухачами, слухачками, які проходять стажування з кримінального судочинства в Деснянському районному судді міста Чернігова та суддями Миколою Кузюрою, Русланом Григор’євим та Іриною Литвиненко.

Усі новини