Національна школа суддів України
Анонси заходів

Щоденник

 спецпідготовки


Наказ ректора про зарахування слухачами 


Реєстрація слухачів в електронній системі


Як проходить спецпідготовка в Національній школі суддів   
Спецпідготовка майбутніх суддів:

пройдено третину шляху
Уся інформація про спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді


ОГОЛОШЕННЯСінопсис регулювання земельних відносинНаціональною школою суддів України спільно з канадсько-українським проектом «Підтримка судової реформи» та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку»  розроблено науково-практичний посібник «Становлення і розвиток земельного законодавства України у ХХ – на початку ХХІ століття».

Цей посібник покликаний сприяти суддям у дослідженні правової історії земельних ділянок, які, наприклад, виникли у 20-х (30-х, 40-х, 50-х тощо) роках ХХ століття і продовжують бути об’єктом земельних прав в даний час. 

З метою забезпечення належної практичності посібника у ньому в історичному аспекті охарактеризовано всі нормативно-правові акти з питань земельних відносин, включаючи й ті, які були прийняті до 1 січня 2012 року, але зберігають чинність і після цієї дати.

Авторський колектив: Павло Кулініч, Олександр Тиханський, Вікторія Семенюк, Андрій Потапенко та Костянтин Медведєв.

До уваги кандидатів на посаду судді,

які будуть направлені для проходження спеціальної підготовки
в Національній школі суддів України

Вийшов черговий випуск фахового загальнодержавного науково-практичного та науково-методичного юридичного видання «Слово Національної школи суддів України» № 4 (21) 2017.

Про порядок надання інформації на запити щодо формування суддівського досьє


До уваги суддів господарських  судів

Національна    школа    суддів України спільно  з  Касаційним господарським  судом у складі Верховного Суду  17 квітня   2018  року   в місті  Києві проводить загальноукраїнський семінар  для суддів господарських судів на тему: “Новели господарського судочинства України  та їх застосування в судовій практиці”.

Враховуючи інтерес суддів до новел  сучасного законодавства, актуальність зазначеної тематики в професійній суддівській діяльності та потребу у її кваліфікаційному висвітленні,  доповідачами на заході будуть судді, науковці, адвокати та представник Міжнародного комерційного арбітражного суду   при   Торгово-промисловій    палаті  України, що дозволить системно дослідити новели господарського судочинства України.

Семінар буде  проводитися   у конференц–залі Касаційного господарського    суду    у    складі   Верховного   Суду   за адресою м. Київ,   вул. О. Копиленка,  6. 

Реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня з 09.30 год. до 10.00 год.  Початок занять о 10.00 год.

Усі анонси
Новини установи
Очільники судів опікуються реформуванням судової системи України

18–20 червня 2018 року в місті Києві Національна школа суддів України проводить підготовку голів та заступників голів апеляційних судів.

Врегулювання спорів у господарських судах

18–19 червня 2018 року в місті Львові Національна школи суддів України за підтримки  українсько-канадського Проекту “Підтримка судової реформи” проводить тренінг для тренерів на тему: “Врегулювання спорів за участі судді в господарському судочинстві”.

Практичні аспекти розмежування різновидів множинності злочинів

18 червня 2018 року в місті Києві Національною школою суддів України проведено засідання групи розробників тренінгу, присвяченому практичним аспектам розмежування різновидів множинності злочинів.

Як протидіяти домашньому насильству

18 червня 2018 року у Львівському регіональному відділенні для кандидатів на посаду судді проведено тренінг щодо особливостей розгляду справ про вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування (ст.173-2 КУпАП).

Майбутніх суддів перевіряють в знаннях адміністративного судочинства

16 червня 2018 року Національна школа суддів України проводить підсумковий контроль успішності виконання блоку адміністративного судочинства програми спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді.

Підсумковий контроль у формі написання судового рішення у адміністративній справі  проводиться одночасно в Києві та регіональних відділеннях   - Львові, Одесі та Харкові.

 

Поспілкувались зі слухачами в Києві, дали їм настанови та побажали успіхів в. о. ректора Наталія Шукліна, координатор V блоку, суддя Верховного Суду України у відставці  Олександр Терлецький та начальник відділу спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді Олександр Гашицький.

Для виконання функцій організаційного характеру та контролю за дотриманням порядку в ході його проведення було залучено досвідчених викладачів та працівників  Національної школи суддів України.

На написання практичного завдання слухачам надається чотири години. Після чого роботи будуть перевірені групою експертів створеною наказом Ректора.

Ознайомитись із результатами практичного завдання та обговорити їх з викладачами  слухачі матимуть змогу 22 червня 2018 року.


Усі новини