Національна школа суддів України

7 жовтня 2021 р. Дніпровське РВ Періодичне навчання суддів “Судова етика та доброчесність на захисті принципу верховенства права: сучасний стан та реалії”

Дніпровське регіональне відділення запрошує суддів місцевих загальних та апеляційних судів 07 жовтня 2021 року з 09.00 до 14.20 год. взяти участь у періодичному навчанні суддів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації на онлайн-семінарі “Судова етика та доброчесність на захисті принципу верховенства права: сучасний стан та реалії” у програмі ZOOM.

Реєстрацію здійснюють судді, які зазначені у списках, наданих Дніпровському регіональному відділенню відповідними територіальними управліннями ДСА України та судами, з урахуванням вимог п. 5.2 Положення про підготовку та періодичне навчання суддів у НШСУ (щодо періодичності проходження суддями підготовки). На період семінару судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Судді мають зареєструватися до 17.00 годин 06 жовтня 2021 року за посиланням https://forms.gle/tuiVyxprccu1d9T87.

Для доступу до конференції Дніпровське регіональне відділення буде надсилати посилання на електронну адресу судді, зазначену при реєстрації.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та проходження підготовки необхідно звернутися до головного спеціаліста Дніпровського регіонального відділення Свічкар Ніни Яківни, моб. тел. 067-495-46-09.