Національна школа суддів України

1 – 5 березня 2021 р. Підготовка суддів апеляційних господарських судів

1 – 5 березня 2021 року в місті Києві з 09.50 до 16.40 год на сайті Національної школи суддів України для суддів апеляційних господарських судів буде проводитися підготовка в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom”.

Реєстрацію здійснюють судді, що подали до НШСУ заяви, погоджені з Головою суду або зазначені у списках з ТУ ДСА України, з урахуванням вимог п. 5.2 Положення про підготовку та періодичне навчання  суддів у НШСУ (щодо періодичності проходження суддями підготовки). На період підготовки судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Cудді апеляційних господарських судів, які будуть проходити підготовку, мають зареєструватися  до 10 год.00 хв.  1 березня  2021 року тут.

3 та 4 березня 2021 року  в рамках підготовки буде проходити семінар-практикум та тренінг,  на які потрібно зареєструватися  до 14.00 год. 1 березня 2021 року:

3 березня 2021 року   семінар-практикум на тему:Особливості розгляду судових спорів, предметом яких є оскарження рішень регулятора про виведення банків з ринку та інших банківських спорів”  у дистанційному форматі навчання в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom” (за окремою програмою)

Реєстрація на дистанційний курс за посиланням

 

4 березня 2021 року   тренінг на тему:Вирішення земельних спорів” у дистанційному форматі навчання в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom” (за окремою програмою)

Реєстрація на дистанційний курс за посиланням