Національна школа суддів України

1 жовтня 2020 року з 09.30 до 14.30 год. за допомогою програми ZOOM Дніпровським регіонального відділення Національної школи суддів України буде проведено семінар для помічників суддів і консультантів місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує помічників суддів і консультантів місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької і Кіровоградської областей взяти участь у вищезазначеному семінарі.

Помічники суддів і консультанти місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів, які бажають брати участь у семінарі мають зареєструватися до 09.30 годин 1 жовтня 2020 року тут. 

Із програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

В програмі семінару передбачений час для відповідей на ваші запитання. Просимо до 28 вересня 2020 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які Ви бажаєте обговорити під час семінару.

Після успішного проходження підготовки на семінарі працівники апаратів місцевих та апеляційних судів отримають Сертифікат Національної школи суддів України.

 

Увага! У зв’язку з тим, що семінар буде проводитися з використанням програми ZOOM, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми ZOOM.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у семінарі буде надіслано після 28 вересня 2020 року на електронну адресу, яка була зазначена в листах ТУ ДСА України та судів відповідних областей.

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників однотижневої підготовки здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ, а також під час особистої реєстрації в програмі ZOOM  (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).


Контактна особа: заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна м.т. 0973691452, 0508842711.