Національна школа суддів України

1 жовтня 2021 р. До уваги працівників апарату Вищого антикорупційного суду

Національна школа суддів України запрошує працівників апарату Вищого антикорупційного суду взяти участь 1 жовтня 2021 року в онлайн–семінарі з підвищення рівня кваліфікації “Викривачі корупції”, “Конфлікт інтересів. Законодавчі вимоги щодо зовнішнього та самостійного врегулювання”, “Гендерна рівність”.                                

Онлайн–семінар буде проведено на платформі дистанційного навчання у програмі “Zооm”, тривалість – 6 годин (0,2 кредита ЄКТС), початок – о 10.00, закінчення о 15.10.

Реєстрація працівників апарату розпочнеться з 10.00 7 вересня 2021 року та буде тривати до  12.00  29 вересня 2021 року. Після реєстрації  150 осіб – автоматично припиняється.

Для участі в онлайн–семінарі працівники апарату повинні обов’язково зареєструватися на платформі дистанційного навчання вебсайту Національної школи суддів України.

Із програмою онлайн–семінару можна ознайомитися на сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка працівників апаратів судів” за 7 днів до початку його проведення.

Увага!!! Посилання для приєднання до відеоконференції “Zоом”  буде розміщено 1 жовтня 2021 року  о 09.00  на сайті Національної школи суддів України в розділі “Дистанційне навчання”, у курсі “1 жовтня 2021 року семінар для працівників апарату Вищого антикорупційного суду “Викривачі корупції”, “Конфлікт інтересів. Законодавчі вимоги щодо зовнішнього та самостійного врегулювання”, “Гендерна рівність”.                                

Зареєстровані учасники та учасниці мають самостійно переходити за посиланням, розміщеним під назвою курсу, для приєднання до відеоконференції.

За додатковою інформацією необхідно звертатися до відділу підготовки працівників апаратів судів за телефоном: (044) 597-09-35 або електронною адресою:  aparat@nsj.gov.ua.