Національна школа суддів України

1 жовтня 2021 р. м. Дніпро Онлайн-підготовка апаратів місцевих та апеляційних судів “Покращення рівня навиків спілкування працівників апарату суду з особами з інвалідністю. Комунікація з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями”

1 жовтня 2021 року Національною школою суддів України буде проводитися онлайн-підготовка та підвищення рівня кваліфікації працівників апаратів місцевих та апеляційних судів на семінарі “Покращення рівня навиків спілкування працівників апарату суду з особами з інвалідністю. Комунікація з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями” у програмі “Zoom”.

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує працівників апаратів місцевих та апеляційних судів, брати участь у вищезазначеному заході (відповідно до листів зі списками, що були заздалегідь надіслані до Дніпровського регіонального відділення НШСУ).

Працівники апаратів місцевих та апеляційних судів, які бажають брати участь у семінарі мають зареєструватися до 09.00 годин 30 вересня 2021 року тут.

Із програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

У програмі заходу передбачений час для надання відповідей на запитання слухачів в онлайн-режимі. Просимо до 29 вересня 2021 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення НШСУ (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які Ви бажаєте обговорити під час проведення семінару.

Після успішного проходження підготовки та підвищення рівня кваліфікації на семінарі в повному обсязі (6 годин) працівники апаратів місцевих та апеляційних судів отримають сертифікати Національної школи суддів України.

 

Увага! У зв’язку з тим, що семінар буде проводитися з використанням програми “Zoom”, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми “Zoom”.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 29 вересня 2021 року на електронні адреси учасників семінару, які були зазначені в листах ТУ ДСА України та судів відповідних областей.

Відповідальна особа за надсилання на електронну адресу слухачів посилання на відеоконференцію на платформі програми “Zoom”, програми семінару і анкети опитування (вражень) слухачів: провідний спеціаліст ДРВ НШСУ Таран Наталя Миколаївна (м.т. 0962282034).

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників семінару здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ (в розділі ОГОЛОШЕННЯ), а також під час особистої реєстрації на платформі програми “Zoom” (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).


Контактна особа - заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна (м.т. 0973691452, 0508842711).