Національна школа суддів України

1 лютого – 22 лютого 2021 року. Дистанційний курс для працівників апаратів господарських судів “Особливості розгляду корпоративних спорів”

До уваги працівників апаратів господарських та загальних судів

Національна школа суддів України запрошує працівників апаратів господарських судів взяти участь у дистанційному навчальному курсі “Особливості розгляду корпоративних спорів”.

Навчальний курс складається із чотирьох модулів:

  • Корпоративні спори: поняття, ознаки та види. Корпорації, їх види. Юрисдикція судів із розгляду корпоративних та пов’язаних із ними спорів
  • Особливості розгляду спорів, за якими оскаржуються рішення зборів, установчі документи, правочини
  • Набуття, передача та припинення корпоративних прав. Захист прав на отримання інформації
  • Захист майнових корпоративних прав. Похідні позови.

У кожному модулі слухачі ознайомляться з теоретичними матеріалами (мінілекціями), виконають практичні завдання та нададуть відповіді на контрольні питання. Також на форумі учасники обговорять із колегами актуальні питання та отримають консультації  викладачів із тематики модулів.

Початок навчання 1 лютого 2021 року, завершення – 22 лютого 2021 року. Тривалість навчання – двадцять два дні (24 години).

Реєстрація слухачів та їх зарахування розпочнеться з 15 год. 00 хв. 4 січня 2021 року і триватиме до 23 год. 59 хв. 31 січня 2021 року та буде автоматично припинена після набору перших 120 учасників.

Кожному слухачу, який успішно завершить курс, буде видано Сертифікат НШСУ.

Для реєстрації потрібно натиснути слово “РЕЄСТРАЦІЯ”.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 597 09 35 (адміністратор курсу – Дмітрієва Жанна Володимирівна) або за електронною адресою: aparat@nsj.gov.ua.