Національна школа суддів України

10– 20 квітня 2023 р. Дистанційний навчальний курс для помічників суддів та працівників апаратів судів «Практика розгляду судами кримінальних проваджень, передбачених ст. ст. 130, 132 КК України: проблемні аспекти».

Шановні  помічники суддів!

Національна школа суддів України 10–20 квітня 2023 року проводитиме дистанційний навчальний курс для  помічників суддів та працівників апаратів судів «Практика розгляду судами кримінальних проваджень, передбачених ст. ст. 130,132 КК України: проблемні аспекти».

Курс було створено з метою підвищити рівень усвідомленості про проблеми людей, які живуть із ВІЛ та іншими невиліковними інфекційними хворобами, шляхи та способи їх розповсюдження, що допоможе кваліфіковано застосовувати норми кримінального права, з метою сприяння дійовій, ефективній судовій системі, яка займає центральне місце в забезпеченні прав вразливих груп населення.

Під час проходження курсу учасники  ознайомляться з культурними стереотипами та проблемами в законодавстві, з якими стикаються ВІЛ-позитивні особи; звернуть увагу на проблемні аспекти, що виникають під час розгляду кримінальних проваджень, передбачених статтями 130, 132 Кримінального кодексу України.

У разі успішного закінчення курсу, помічники суддів та працівники апаратів судів отримають електронний Сертифікат Національної школи суддів України.

Реєстрація на курс тут.