Національна школа суддів України

10 листопада 2021 р. м. Дніпро. Семінар “Актуальні питання забезпечення житлових прав користувачів житлових приміщень та підстави їх виселення. Судова практика Верховного Суду та Європейського суду з прав людини”

10 листопада 2021 року у Національної школи суддів України відбудеться підготовка та підвищення рівня кваліфікації помічників суддів і консультантів місцевих загальних та апеляційних судів на семінарі “Актуальні питання забезпечення житлових прав користувачів житлових приміщень та підстави їх виселення. Судова практика Верховного Суду  та Європейського суду з прав людини” в онлайн-режимі з використанням програми “Zoom”. 

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує помічників суддів і консультантів місцевих загальних та апеляційних судів брати участь у вищезазначеному заході (відповідно до листів і списків, що були заздалегідь надіслані до Дніпровського регіонального відділення НШСУ).

Помічники суддів і консультанти місцевих загальних та апеляційних судів, які бажають брати участь у семінарі мають зареєструватися до 09.00 години 9 листопада 2021 року тут.

Із програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

У програмі заходу передбачений час для надання відповідей на запитання слухачів в онлайн-режимі. Просимо до 9 листопада 2021 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які Ви бажаєте обговорити під час проведення семінару.

Після успішного проходження підготовки та підвищення рівня кваліфікації на семінарі в повному обсязі (6 годин) помічники суддів і консультанти місцевих загальних та апеляційних судів отримають сертифікати Національної школи суддів України. 

Увага! У зв’язку з тим, що семінар буде проводитися з використанням програми “Zoom”, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми “Zoom”.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 7 листопада 2021 року на електронні адреси учасників семінару, що були зазначені в листах ТУ ДСА України та судів відповідних областей.

Відповідальна особа за надсилання на електронну адресу слухачів посилання на відеоконференцію в програмі “Zoom”,  програми семінару і анкети опитування (вражень) слухачів: провідна спеціалістка ДРВ НШСУ Таран Наталя Миколаївна (м.т. 0962282034).

 

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників семінару здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ                 (в розділі ОГОЛОШЕННЯ), а також під час особистої реєстрації в програмі “Zoom” (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).

 

Контактна особа – заступниця директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна (м.т. 0973691452, 0508842711).