Національна школа суддів України

11 квітня 2023 р. Олайн-семінар Діяльність суду в надзвичайних ситуаціях та в умовах воєнного стану” (через застосунок “Zoom”)

Національна школа суддів України запрошує працівників апаратів судів-державних службовців взяти участь в онлайн-семінарі  11 квітня 2023 року  “Діяльність суду в надзвичайних ситуаціях та в умовах воєнного стану” (через застосунок “Zoom”).

 Навчання організовується та проводиться Вінницьким навчальним центром НШСУ.

 Обов’язковою умовою проходження онлайн-навчання у НШСУ є наявність увімкненої відеокамери.

 Для участі в семінарі працівники апаратів судів-державні службовці  мають обов’язково зареєструватися шляхом заповнення гугл-форми.

Помічники суддів можуть бути вільними слухачами (без отримання сертифікатів).

З програмою семінару можна ознайомитися на сайті НШСУ у розділі "Підготовка працівників апаратів судів" за 7 днів до його проведення.

 Посилання для приєднання до відеоконференції в “Zoom”  буде надіслано зареєстрованим учасникам на електронні адреси вказані при заповненні реєстраційної гугл-форми.

За додатковою інформацією можна звертатися до Вінницького навчального центру за телефоном: +38(044)597-09-35  або електронною адресою:  vnc@nsj.gov.ua.

 Примітка:

Повідомляємо, що при реєстрації на навчання в НШСУ Ви надаєте однозначну, добровільну, поінформовану згоду на обробку Ваших персональних даних відповідно до сформульованої мети обробки даних для навчальної та науково-дослідної діяльності НШСУ.

У правовідносинах, пов'язаних із захистом і обробкою персональних даних, діяльність НШСУ здійснюється відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».