Національна школа суддів України

11.10 – 19.10.2021. Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод

До уваги працівників апаратів судів, які бажають підвищити свій рівень знань у сфері застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод і практики Європейського суду з прав людини!

Національна школа суддів України запрошує взяти участь у дистанційному навчанні на чотирьох курсах:

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в цивільному судочинстві”;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд” (у кримінальному судочинстві);

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Досудове розслідування” (у кримінальному судочинстві) ;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини” (в адміністративному судочинстві).

До програм курсів загальною тривалістю 8 днів (20 годин або 0,66 кредита ЄКТС) включено найбільш важливі  питання в цивільних, кримінальних, адміністративних справах з огляду на окремі положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод і Протоколів до неї.

Реєстрація працівників апаратів судів буде відкрита з 10.00  28.09.2021 до 15.00 10.10.2021 на сайті Національної школи суддів України в розділі “Дистанційне навчання”.

Період проведення дистанційних курсів: 11.10 – 19.10.2021

За умови успішного проходження дистанційних курсів слухачі та слухачки отримають Сертифікат Національної школи суддів України.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 597 09 35 (Дмітрієва Жанна Володимирівна, адміністратор курсу) або електронною адресою: aparat@nsj.gov.ua.