Національна школа суддів України

13 листопада 2020 р. Чернівецьке РВ онлайн режимі проведе загальноукраїнський семінар для суддів апеляційних та місцевих загальних судів

Онлайн семінар для суддів апеляційних та місцевих загальних судів на тему: “Особливості розгляду справ щодо кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх”.

13 листопада 2020 року з 10.00 в онлайн режимі програми “ZOOM” Чернівецьке регіональне відділення Національної школи суддів України проведе загальноукраїнський семінар для суддів апеляційних та місцевих загальних судів на тему: “Особливості розгляду справ щодо кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх”.

Регіональне відділення запрошує суддів апеляційних та місцевих загальних судів взяти участь у цьому заході. Для реєстрації необхідно до 30.10.2020 звернутися до Чернівецького регіонального відділення та повідомити прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи та посаду, особисту електронну адресу, номер телефону на е-mail: rv_chernivtsi@nsj.gov.ua, chernivtsi.nsj@gmail.com або за тел.: 0505773145, 0671890891 (контактна

особа – Віталій Юрійович Гикавий).

Увага!!! Посилання для доступу для перегляду семінару буде надіслано перед початком заходу на особисту електронну пошту, яку буде вказано слухачем.