Національна школа суддів України

14-18 вересня 2020 р. Підготовка керівників і заступників керівників апаратів, начальників і заступників начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів

З 14-18 вересня 2020 року Дніпровським регіонального відділення Національної школи суддів України буде проводитися підготовка керівників і заступників керівників апаратів, начальників і заступників начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів в онлайн режимі за  допомогою програми  ZOOM.

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує керівників і заступників керівників апаратів, начальників і заступників начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької і Кіровоградської областей взяти участь у вищезазначеному заході.

Керівники і заступники керівників апаратів, начальники і заступники начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів, які бажають брати участь у однотижневій підготовці мають зареєструватися до 09.30 годин 14 вересня 2020 року тут.

Із програмою підготовки можна ознайомитися за посиланням.

В програмі заходу передбачений час для відповідей на ваші запитання. Просимо до 10 вересня 2020 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які Ви бажаєте обговорити під час навчальних занять.

Після успішного проходження однотижневої підготовки керівники і заступники керівників апаратів, начальники і заступники начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів отримають Сертифікат Національної школи суддів України.

Увага! У зв’язку з тим, що семінар буде проводитися з використанням програми ZOOM, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми ZOOM.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 10 вересня 2020 року на електронну адресу, яка була зазначена в листах ТУ ДСА України та судів відповідних областей. Просимо учасників однотижневої підготовки на державній мові здійснювати реєстрацію на сайті НШСУ для формування загального списку учасників, а також під час особистої реєстрації в програмі ZOOM  (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду тощо).

Контактна особа: заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна м.т. 0973691452, 0508842711.