Національна школа суддів України

14 липня 2020 року Дніпровським РВ в онлайн режимі буде проводитися семінар для помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів на тему: “Особливості розгляду окремих категорій житлових спорів”.

14 липня 2020 року з 09.30 до 13.00 год. на офіційному YouTube channel Дніпровського регіонального відділення Національної школи суддів України в онлайн режимі буде проводитися семінар для помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів на тему: “Особливості розгляду окремих категорій житлових спорів.

Національна школа суддів України запрошує помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів брати участь у вищезазначеному семінарі.

Для проходження підготовки на семінарі учасники мають зареєструватися на платформі дистанційного навчання до 09.30 год. 14 липня 2020 року тут і пройти реєстрацію за посиланням.

Із програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

В програмі семінару передбачений час для відповідей на ваші запитання. 

Просимо до 13 липня 2020 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які Ви бажаєте обговорити під час семінару.

Після успішного проходження підготовки на семінарі працівники апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів отримають Сертифікат Національної школи суддів України.

Контактна особа: заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна м.т. 0973691452, 0508842711.