Національна школа суддів України

14 травня 2021 року Підготовка та підвищення рівня кваліфікації для працівників апарату місцевих (окружних) та апеляційних судів "Основи тайм-менеджменту. Ефективне використання робочого часу"

14 травня 2021 року у Дніпровському регіональному відділенні Національної школи суддів України відбудеться підготовка та підвищення рівня кваліфікації для працівників апарату місцевих (окружних) та апеляційних судів на семінарі на тему: “Основи тайм-менеджменту. Ефективне використання робочого часу” з використанням програми “Zoom”.

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує працівників апарату місцевих (окружних) та апеляційних судів брати участь у вищезазначеному заході (відповідно до листів зі списками, що були заздалегідь надіслані до Дніпровського регіонального відділення НШСУ).

Працівники апарату місцевих (окружних) та апеляційних судів, які бажають брати участь у семінарі мають зареєструватися до 09.00 годин 13 травня 2021 року тут.

Із програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

У програмі заходу передбачений час для надання відповідей на запитання слухачів в онлайн-режимі. Просимо до 13 травня 2021 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які Ви бажаєте обговорити під час проведення семінару.

Після успішного проходження підготовки та підвищення рівня кваліфікації на семінарі в повному обсязі (6 годин) працівники апарату місцевих (окружних) та апеляційних судів отримають сертифікати Національної школи суддів України.

Увага! У зв’язку з тим, що семінар буде проводитися з використанням програми “Zoom”, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми “Zoom”.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 12 травня 2021 року на електронні адреси учасників семінару, які були зазначені в листах ТУ ДСА України та судів вищезазначених областей.

Відповідальна особа за надсилання на електронну адресу слухачів посилання на відеоконференцію на платформі програми “Zoom”,  програми семінару і анкети опитування (вражень) слухачів: провідний спеціаліст ДРВ НШСУ Таран Наталя Миколаївна (м.т. 0962282034).

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників семінару здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ (в розділі ОГОЛОШЕННЯ), а також під час особистої реєстрації на платформі програми “Zoom” (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).

Контактна особа - заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна (м.т. 0973691452, 0508842711).