Національна школа суддів України

17-19 жовтня 2022 підготовка та підвищення рівня кваліфікації спеціалістів із забезпечення зв’язків зі ЗМІ (прессекретарі) місцевих, апеляційних судів, Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду

17-19 жовтня 2022 підготовка та підвищення рівня кваліфікації спеціалістів із забезпечення зв’язків зі ЗМІ (прессекретарі) місцевих, апеляційних судів, Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду

Національна школа суддів України запрошує прессекретарів місцевих, апеляційних судів Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва, Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду взяти участь у підготовці та підвищення рівня кваліфікації 17–19 жовтня 2022 року  у програмі “Zoom”.

Для участі в підготовці прессекретарі повинні обов’язково зареєструватися шляхом заповнення гугл-форми: Реєстрація 

Увага!!! Посилання для приєднання до відеоконференції в “Zoom”  буде надіслано зареєстрованим учасникам на електронні адреси вказані при заповненні реєстраційної гугл-форми.

За додатковою інформацією можна звертатися до Вінницького навчального центру за телефонами: +38(044) 597-09-35, +38(043) 255-75-04  або електронною адресою:  vnc@nsj.gov.ua.