Національна школа суддів України

17 – 19 квітня 2023 р. До уваги судових розпорядників місцевих, апеляційних судів, Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду

Національна школа суддів України запрошує судових розпоряднииків  взяти участь в онлайн-підготовці та підвищенні рівня кваліфікації  17 – 19 квітня 2023 року (через застосунок “Zoom”).

Навчання організовується та проводиться Вінницьким навчальним центром НШСУ.

Обов’язковою умовою проходження онлайн-навчання у НШСУ є наявність увімкненої відеокамери.

Для участі в підготовці судові розпорядники повинні обов’язково зареєструватися. 

З програмою підготовки можна ознайомитися на сайті НШСУ у розділі "Підготовка працівників апаратів судів" за 7 днів до початку її проведення.

Посилання для приєднання до відеоконференції в “Zoom”  буде надіслано зареєстрованим учасникам на електронні адреси вказані при заповненні реєстраційної гугл-форми.

За додатковою інформацією можна звертатися до Вінницького навчального центру за телефоном: +38(044)597-09-35,  або електронною адресою:  vnc@nsj.gov.ua.

Примітка:

Повідомляємо, що при реєстрації на навчання в НШСУ Ви надаєте однозначну, добровільну, поінформовану згоду на обробку Ваших персональних даних відповідно до сформульованої мети обробки даних для навчальної та науково-дослідної діяльності НШСУ.

У правовідносинах, пов'язаних із захистом і обробкою персональних даних, діяльність НШСУ здійснюється відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».