Національна школа суддів України

18 березня – 6 квітня 2021 року. Дистанційний навчальний курс працівників апаратів господарських судів “Особливості розгляду корпоративних спорів”.

Національна школа суддів України запрошує працівників апаратів господарських судів взяти участь у дистанційному навчальному курсі “Особливості розгляду корпоративних спорів”.

Навчальний курс складається з чотирьох модулів:

  • Корпоративні спори: поняття, ознаки та види. Корпорації, їх види. Юрисдикція судів із розгляду корпоративних та пов’язаних із ними спорів.
  • Особливості розгляду спорів, за якими оскаржуються рішення зборів, установчі документи, правочини.
  • Набуття, передача та припинення корпоративних прав. Захист прав на отримання інформації.
  • Захист майнових корпоративних прав. Похідні позови.

У кожному модулі слухачам необхідно ознайомитися з теоретичними матеріалами (міні-лекціями), виконати практичні завдання та надати відповіді на контрольні питання. Також учасники матимуть можливість спілкуватися на форумі з колегами, обговорювати актуальні питання та отримати консультації  викладачів з тематики модулів.

Початок навчання 18 березня 2021 року, завершення – 6 квітня 2021 року. Тривалість навчання – двадцять два дні (24 години - 0,8 кредита ЄКТС).

Реєстрація слухачів та їх зарахування розпочнеться з 15 год. 00 хв. 23 лютого 2021 року і триватиме до 23 год. 59 хв. 16 березня 2021 року та буде автоматично припинена після набору перших 120 учасників.

Слухачам, які успішно завершать курс, буде видано Сертифікат НШСУ.

Для реєстрації слід натиснути слово “РЕЄСТРАЦІЯ”.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 597 09 35 (адміністратор курсу – Дмітрієва Жанна Володимирівна) або на електронну адресу: aparat@nsj.gov.ua.