Національна школа суддів України

18 вересня 2020 року з 09.30 до 15.50 год. за допомогою програми “ZOOM” Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів України для суддів місцевих загальних судів буде проведено семінар в онлайн режимі.

18 вересня 2020 року з 09.30 до 15.50 год. за допомогою програми “ZOOM”  Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів України для суддів місцевих загальних судів буде проведено семінар в онлайн режимі.

Харківське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує суддів місцевих загальних судів взяти участь у семінарі на тему: “Дотримання прав осіб під час їх госпіталізації до закладів, які надають психіатричну допомогу, в примусовому порядку”. Для реєстрації суддям необхідно звернутися до Харківського РВ НШСУ та повідомити прізвище, ім‘я, по батькові, місце роботи та посаду, особисту електронну адресу, номер телефону на е-mail: rv_kharkiv@nsj.gov.ua, в термін до 04.09.2020 року. 

По завершенню семінару слухачі отримають Сертифікат. 

Увага!!! Посилання для доступу до семінару буде надіслано після 14.09.2020 на зазначену учасниками семінару особисту електронну пошту.