Національна школа суддів України

19-23 квітня 2021р. Підготовка та підвищення рівня кваліфікації для керівників і заступників керівників апаратів, начальників і заступників начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів

З 19 по 23 квітня 2021 року Дніпровським регіональним відділенням Національної школи суддів України буде проводитися підготовка та підвищення рівня кваліфікації для керівників і заступників керівників апаратів, начальників і заступників начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів в онлайн-режимі з використанням програми “Zoom”.

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує керівників і заступників керівників апаратів, начальників і заступників начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів взяти участь у вищезазначеному заході (відповідно до листів зі списками, що були заздалегідь надіслані до Дніпровського регіонального відділення НШСУ).

Керівники і заступники керівників апаратів, начальники і заступники начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів, які бажають брати участь в однотижневій підготовці мають зареєструватися до 09.00 годин 18 квітня 2021 року тут.

Із програмою підготовки можна ознайомитися за посиланням.

В програмі підготовки передбачений час для обговорення і надання відповідей на запитання в онлайн режимі. Просимо до 16 квітня 2021 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які ви бажаєте обговорити під час навчальних занять.

Після успішного проходження однотижневої підготовки в повному обсязі (38 годин) керівники і заступники керівників апаратів, начальники і заступники начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів отримають сертифікати Національної школи суддів України.

Увага! У зв’язку з тим, що підготовка буде проводитися з використанням програми “Zoom”, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми “Zoom”.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 15 квітня 2021 року на електронну адресу, яка була зазначена в листах зі списками.

Відповідальна особа за надсилання на електронну адресу слухачів посилання на відеоконференцію на платформі програми “Zoom”, програми семінару, роздаткового матеріалу і анкети опитування (вражень) слухачів: провідний спеціаліст ДРВ НШСУ Таран Наталя Миколаївна (м.т. 0962282034).

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників семінару здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ (в розділі ОГОЛОШЕННЯ), а також під час особистої реєстрації на платформі програми “Zoom(правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).

Контактна особа: заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна м.т. 0973691452, 0508842711.