Національна школа суддів України

До уваги помічників суддів і консультантів місцевих та апеляційних загальних, господарських, адміністративних судів і Вищого антикорупційного суду

Національна школа суддів України запрошує помічників суддів і консультантів місцевих та апеляційних загальних, господарських, адміністративних судів і Вищого антикорупційного суду взяти участь в    онлайн-підготовці та підвищенні рівня кваліфікації 22–26 листопада 2021 року.

Онлайн-підготовку буде проведено на платформі дистанційного навчання Національної школи суддів України у програмі “Zoom”.

Звертаємо увагу працівників апаратів судів, які бажають пройти       онлайн-підготовку, на необхідність обов'язкового встановлення оновленої версії програми “Zoom”, оскільки навчання передбачає розподіл учасників підготовки для роботи в окремих онлайн-кабінетах відповідно до юрисдикцій судів!

Тривалість навчання становить 38 годин (1, 27 кредита ЄКТС),    
початок – о 10.00, закінчення – о 16.40 (у п’ятницю о 15.10).

Реєстрація працівників апаратів судів розпочнеться з 10.00 11 жовтня 2021 року та буде тривати до 12.00 17 листопада 2021 року. Після реєстрації 
250 осіб – автоматично припиняється.

Для участі в підготовці працівники апаратів судів повинні обов’язково зареєструватися на платформі дистанційного навчання вебсайту Національної школи суддів України.

Із програмою онлайн-підготовки можна ознайомитися на вебсайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка працівників апаратів судів” за 7 днів до початку її проведення.

Увага!!! Посилання для приєднання до відеоконференції в “Zoom”  буде розміщено 22 листопада 2021 року о 09.30 на вебсайті Національної школи суддів України в розділі “Дистанційне навчання”, у курсі “22–26 листопада    2021 року підготовка помічників суддів і консультантів місцевих та апеляційних загальних, господарських, адміністративних судів і Вищого антикорупційного суду”.

Зареєстровані учасники та учасниці мають самостійно переходити за посиланням, розміщеним під назвою курсу, для приєднання до відеоконференції щодня о 10.00  (початок навчання) у період проведення підготовки 22–26.11.2021.

За додатковою інформацією можна звертатися до відділу підготовки працівників апаратів судів за телефоном: (044) 597-09-35 або електронною адресою:  aparat@nsj.gov.ua.

Слухачам і слухачкам, які виконають програму підготовки, буде видано Сертифікат Національної школи суддів України.