Національна школа суддів України

2 березня 2021 р. м.Дніпро. Підготовка суддів місцевих загальних судів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської областей та суддів Дніпровського, Донецького, Запорізького, Кропивницького апеляційних судів

Дніпровське регіональне відділення запрошує суддів місцевих загальних судів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської областей та суддів Дніпровського, Донецького, Запорізького, Кропивницького апеляційних судів 2 березня 2021 року з 12.00 до 16.00 год. узяти участь у періодичному навчанні суддів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації на семінарі на тему: “Новітні реалії суспільних відносин в умовах COVID-19: обмеження прав та відповідальність за порушення правил карантину” у програмі ZOOM.

Реєстрацію здійснюють судді, які зазначені у списках, наданих Дніпровському регіональному відділенню відповідними територіальними управліннями ДСА України та судами, з урахуванням вимог п. 5.2 Положення про підготовку та періодичне навчання суддів у НШСУ (щодо періодичності проходження суддями підготовки). На період семінару судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Судді мають зареєструватися до 17.00 годин 1 березня 2021 року за посиланням.

Для доступу до конференції Дніпровське регіональне відділення буде надсилати посилання на електронну адресу судді, зазначену при реєстрації.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та проходження підготовки необхідно звернутися до головних спеціалістів Дніпровського регіонального відділення Свічкар Ніни Яківни, моб. тел. 067-495-46-09, Кішенко Оксани Юріївни моб. тел. 067-560-71-57