Національна школа суддів України

2 квітня 2021 року. м. Одеса. Онлайн-семінар на тему: “Фінансові, економічні та бухгалтерські питання в судовому розгляді”

2 квітня 2021 року у Одеському регіональному відділенні Національної школи суддів України відбудеться періодичне навчання суддів місцевих судів загальної юрисдикції з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації на семінарі на тему: “Фінансові, економічні та бухгалтерські питання в судовому розгляді” в онлайн-режимі (програма “Zoom”)

Одеське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує суддів взяти участь у вищезазначеному заході.

Просимо суддів, які виявили бажання взяти участь у семінарі, надіслати офіційний лист за підписом голови суду до 31 березня 2021 року, зазначивши прізвище, повністю ім’я та по батькові, посаду, контактний номер телефону та особисту електронну адресу, та надіслати на електронну адресу Одеського регіонального відділення Національної школи суддів України (rv_odesa@nsj.gov.ua).

Із програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

На період семінару судді є слухачами Національної школи суддів України та не здійснюють правосуддя.

По завершенню семінару судді отримають сертифікати Національної школи суддів України.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано 1 квітня 2021 року на електронні адреси учасників семінару.

Контактні особи – провідні спеціалісти ОРВ НШСУ Тодорова Тетяна Юріївна (м.т. 068 701 61 38) та Громік Оксана Павлівна (м.т. 096 586 65 89).