Національна школа суддів України

21-25 вересня 2020 року Дніпровським регіонального відділення Національної школи суддів України буде проводитися підготовка помічників суддів і консультантів місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів в онлайн режимі

З 21-25 вересня 2020 року Дніпровським регіонального відділення Національної школи суддів України буде проводитися підготовка помічників суддів і консультантів місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів в онлайн режимі з використанням програми  ZOOM.

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує помічників суддів і консультантів місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької і Кіровоградської областей взяти участь у вищезазначеному заході (відповідно до листів, що були заздалегідь надіслані до Дніпровського регіонального відділення НШСУ).

Помічники суддів і консультанти місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів, які бажають брати участь у однотижневій підготовці мають зареєструватися до 09.00 годин 21 вересня 2020 року тут .

Із програмою підготовки можна ознайомитися за посиланням.

В програмі підготовки передбачений час для відповідей на ваші запитання. Просимо д.о 17 вересня 2020 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які Ви бажаєте обговорити під час навчальних занять.

Після успішного проходження однотижневої підготовки помічники суддів і консультанти місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів отримають сертифікати Національної школи суддів України.

Увага! У зв’язку з тим, що семінар буде проводитися з використанням програми ZOOM, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми ZOOM.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 16 вересня 2020 року на електронну адресу, яка була зазначена в листах ТУ ДСА України та судів відповідних областей.

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників однотижневої підготовки здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ, а також під час особистої реєстрації в програмі ZOOM  (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).

Контактна особа: заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна м.т. 0973691452, 0508842711.