Національна школа суддів України

22 лютого 2021 року періодичне навчання суддів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації “Антикорупційне законодавство. Виконання вимог Закону України “Про запобігання корупції”. Конфлікт інтересів. Фінансовий контроль”

22 лютого 2021 року з 13.00 до 16.00 год. Дніпровське регіональне відділення запрошує суддів місцевих загальних судів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської областей та суддів Дніпровського, Донецького, Запорізького, Кропивницького апеляційних судів узяти участь у періодичному навчанні суддів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації на семінарі на тему: “Антикорупційне законодавство. Виконання вимог Закону України “Про запобігання корупції”. Конфлікт інтересів. Фінансовий контроль” у програмі ZOOM.

Реєстрацію здійснюють судді, які зазначені у списках, наданих Дніпровському регіональному відділенню відповідними територіальними управліннями ДСА України та судами, з урахуванням вимог п. 5.2 Положення про підготовку та періодичне навчання суддів у НШСУ (щодо періодичності проходження суддями підготовки). На період семінару судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Судді мають зареєструватися до 09.00 годин 22 лютого 2021 року за посиланням https://forms.gle/4GztXZbYPBV1v6JG8.

Для доступу до конференції Дніпровське регіональне відділення буде надсилати посилання на електронну адресу судді, зазначену при реєстрації.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та проходження підготовки необхідно звернутися до головних спеціалістів Дніпровського регіонального відділення Свічкар Ніни Яківни, моб. тел. 067-495-46-09, Кішенко Оксани Юріївни моб. тел. 067-560-71-57