Національна школа суддів України

22 січня 2021 року. Семінар на тему: “Психологія діяльності працівників апарату суду. Шляхи уникнення (подолання) конфліктних ситуацій у колективі апарату суду”

22 січня 2021 року у Дніпровському регіональному відділенні Національної школи суддів України відбудеться підготовка та підвищення рівня кваліфікації працівників апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів на семінарі на тему: “Психологія діяльності працівників апарату суду. Шляхи уникнення (подолання) конфліктних ситуацій у колективі апарату суду” в онлайн режимі з використанням програми ZOOM.

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує працівників апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької і Кіровоградської областей взяти участь у вищезазначеному заході (відповідно до листів і списків, що були заздалегідь надіслані до Дніпровського регіонального відділення НШСУ).

Працівники апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів, які бажають брати участь у семінарі мають зареєструватися до 09.00 годин 21 січня 2021 року тут.

Із програмою підготовки можна ознайомитися за посиланням.

В програмі підготовки передбачений час для обговорення і надання відповідей на запитання слухачів в онлайн режимі. Просимо до 19 січня 2021 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які Ви бажаєте обговорити під час проведення семінару.

Після успішного проходження підвищення рівня кваліфікації на семінарі в повному обсязі (6 годин) працівники апаратів місцевих (окружних) та апеляційних судів отримають сертифікати Національної школи суддів України.

Увага! У зв’язку з тим, що семінар буде проводитися з використанням програми ZOOM, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми ZOOM.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 20 січня 2021 року на електронні адреси учасників семінару, які були зазначені в листах ТУ ДСА України та судів вищезазначених областей.

Відповідальна особа за надсилання на електронну адресу слухачів посилання на відеоконференцію в програмі ZOOM, програми семінару і анкети опитування (вражень) слухачів: провідний спеціаліст ДРВ НШСУ Таран Наталя Миколаївна (м.т. 0962282034).

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників семінару здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ (в розділі ОГОЛОШЕННЯ), а також під час особистої реєстрації в програмі ZOOM  (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).

Контактна особа: заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна м.т. 0973691452, 0508842711.