Національна школа суддів України

23-27 листопада 2020 року Дніпровським регіональним відділенням Національної школи суддів України буде проводитися підготовка спеціалістів судової статистики місцевих (окружних) та апеляційних судів

З 23-27 листопада 2020 року Дніпровським регіональним відділенням Національної школи суддів України буде проводитися підготовка спеціалістів судової статистики місцевих (окружних) та апеляційних судів в онлайн режимі з використанням програми ZOOM.

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує спеціалістів судової статистики місцевих (окружних) та апеляційних судів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької і Кіровоградської областей взяти участь у вищезазначеному заході (відповідно до листів і списків, що були заздалегідь надіслані до Дніпровського регіонального відділення НШСУ).

Спеціалісти судової статистики місцевих (окружних) та апеляційних судів, які бажають брати участь в однотижневій підготовці мають зареєструватися до 09.00 годин 23 листопада 2020 року тут.

Із програмою підготовки можна ознайомитися на сайті НШСУ.

В програмі підготовки передбачений час для обговорення і надання відповідей на запитання в онлайн режимі. Просимо до 18 листопада 2020 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які ви бажаєте обговорити під час навчальних занять.

Після успішного проходження однотижневої підготовки спеціалісти судової статистики місцевих (окружних) та апеляційних судів отримають сертифікати Національної школи суддів України.

Увага! У зв’язку з тим, що підготовка буде проводитися з використанням програми ZOOM, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми ZOOM.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 19 листопада 2020 року на електронну адресу, яка була зазначена в листах ТУ ДСА України та судів відповідних областей.

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників однотижневої підготовки здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ, а також під час особистої реєстрації в програмі ZOOM  (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).

Контактна особа: заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна м.т. 0973691452, 0508842711.