Національна школа суддів України

24 березня 2021 р. Підготовка та підвищення рівня кваліфікації для керівників і заступників керівників апаратів, спеціалістів з питань персоналу місцевих (окружних) та апеляційних судів

24 березня 2021 року у Дніпровському регіональному відділенні Національної школи суддів України відбудеться підготовка та підвищення рівня кваліфікації для керівників і заступників керівників апаратів, спеціалістів з питань персоналу місцевих (окружних) та апеляційних судів на семінарі на тему: “Актуальні питання законодавства про працю та державну службу” в онлайн-режимі з використанням програми “Zoom”.

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує керівників і заступників керівників апаратів, спеціалістів з питань персоналу місцевих (окружних) та апеляційних судів брати участь у вищезазначеному заході (відповідно до листів і списків, що були заздалегідь надіслані до Дніпровського регіонального відділення НШСУ).

Керівники і заступники керівників апаратів, спеціалісти з питань персоналу місцевих (окружних) та апеляційних судів, які бажають брати участь у семінарі мають зареєструватися до 09.00 годин 23 березня 2021 року тут 

У програмі заходу передбачений час для надання відповідей на запитання слухачів в онлайн-режимі. Просимо до 22 березня 2021 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які Ви бажаєте обговорити під час проведення семінару.

Після успішного проходження підготовки та підвищення рівня кваліфікації на семінарі в повному обсязі (6 годин) керівники і заступники керівників апаратів, спеціалісти з питань персоналу місцевих (окружних) та апеляційних судів отримають сертифікати Національної школи суддів України.

 

Увага! У зв’язку з тим, що семінар буде проводитися з використанням програми “Zoom”, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми “Zoom”.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 22 березня 2021 року на електронні адреси учасників семінару, які були зазначені в листах ТУ ДСА України та судів вищезазначених областей.

Відповідальна особа за надсилання на електронну адресу слухачів посилання на відеоконференцію на платформі програми “Zoom”,  програми семінару і анкети опитування (вражень) слухачів: провідний спеціаліст ДРВ НШСУ Таран Наталя Миколаївна (м.т. 0962282034).

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників семінару здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ (в розділі ОГОЛОШЕННЯ), а також під час особистої реєстрації на платформі програми “Zoom” (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).

 

Контактна особа - заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна (м.т. 0973691452, 0508842711).