Національна школа суддів України

25 – 29 жовтня 2021 року м. Дніпро. Підготовка суддів місцевих загальних судів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Кіровоградської областей.

25 – 29 жовтня 2021 року в місті Дніпрі з 09.50 до 16.40 год на сайті Національної школи суддів України для суддів місцевих загальних судів буде проводитися підготовка в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom”.

Реєстрацію здійснюють судді, які зазначені у списках, наданих Дніпровському регіональному відділенню відповідними територіальними управліннями ДСА України, з урахуванням вимог п. 5.2 Положення про підготовку та періодичне навчання суддів у НШСУ (щодо періодичності проходження суддями підготовки). На період підготовки судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Судді місцевих загальних судів, крім місцевих загальних судів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Кіровоградської областей, для проходження зазначеної підготовки мають надіслати до Національної школи суддів України (judges@nsj.gov.ua) особисту письмову заяву, погоджену в установленому порядку з головою суду, в якому працюють (п. 5.4 Положення про підготовку та періодичне навчання суддів).

Судді місцевих загальних судів, які будуть проходити підготовку, мають зареєструватися до 17 год. 00 хв. 22 жовтня 2021 року за посиланням .

В межах підготовки передбачено проведення тренінгів:

26 жовтня 2021 року тренінг “Особливості спрощеного провадження щодо кримінальних проступків”. Початок о 10.00 год. Тренінг буде проводитися онлайн у програмі ZOOM, тому посилання для доступу буде надсилатися Дніпровським регіональним відділенням на електронну адресу кожному судді окремо.

27 жовтня 2021 року тренінг: “Захист прав споживачів: актуальні питання правозастосування та судової практики” у дистанційному форматі навчання в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom”. Звертаємо увагу, що на цей тренінг потрібно зареєструватися до 14.00 год.  26 жовтня 2021 року на сайті НШСУ: http://sdn.nsj.gov.ua.


У разі виникнення питань щодо реєстрації та проходження підготовки необхідно звернутися до головних спеціалістів Дніпровського регіонального відділення Свічкар Ніни Яківни, моб. тел. 067-495-46-09, Кішенко Оксани Юріївни моб. тел. 067-560-71-57.