Національна школа суддів України

30 вересня 2021 року. м. Дніпро. Онлайн-семінар “Правове регулювання страхових спорів в Україні. Проблеми правозастосування в судовій практиці”

Дніпровське регіональне відділення запрошує суддів місцевих загальних та апеляційних судів 30 вересня 2021 року з 09.00 до 16.30 год. взяти участь у періодичному навчанні суддів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації на всеукраїнському онлайн-семінарі “Правове регулювання страхових спорів в Україні. Проблеми правозастосування в судовій практиці” у програмі ZOOM.

Реєстрацію здійснюють судді, які зазначені у списках, наданих Дніпровському регіональному відділенню відповідними територіальними управліннями ДСА України та судами, з урахуванням вимог п. 5.2 Положення про підготовку та періодичне навчання суддів у НШСУ (щодо періодичності проходження суддями підготовки). На період семінару судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Судді мають зареєструватися до 17.00 годин 29 вересня 2021 року за посиланням.

Для доступу до конференції Дніпровське регіональне відділення буде надсилати посилання на електронну адресу судді, зазначену при реєстрації.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та проходження підготовки необхідно звернутися до головних спеціалістів Дніпровського регіонального відділення:

Свічкар Ніни Яківни, моб. тел. 067-495-46-09;

Кішенко Оксани Юріївни моб. тел. 067-560-71-57.