Національна школа суддів України

4-11 жовтня 2022 року - Застосування Конвенції: дистанційні курси

4-11 жовтня 2022 року

До уваги помічників суддів та працівників апаратів судів, які бажають підвищити свій рівень знань у сфері застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод і практики Європейського суду з прав людини!

Національна школа суддів України запрошує взяти участь у дистанційному навчанні на чотирьох курсах:


  • “Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в цивільному судочинстві”;
  • “Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд” (у кримінальному судочинстві);
  • “Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Досудове розслідування” (у кримінальному судочинстві) ;
  • “Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини” (в адміністративному судочинстві).


До програм курсів загальною тривалістю 7 днів (20 годин або 0,66 кредита ЄКТС) включено найбільш важливі  питання в цивільних, кримінальних, адміністративних справах з огляду на окремі положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод і Протоколів до неї.


Реєстрація:

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в цивільному судочинстві”

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд” (у кримінальному судочинстві)

 

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Досудове розслідування” (у кримінальному судочинстві)

 

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини” (в адміністративному судочинстві).


За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 597 09 35 або електронною адресою: judges@nsj.gov.ua.