Національна школа суддів України

4 – 8 жовтня 2021 р. м.Київ. Підготовка суддів судових палат у кримінальних справах апеляційних судів

48 жовтня 2021 року в місті Києві з 09.50 до 16.40 год на сайті Національної школи суддів України для суддів судових палат у кримінальних справах апеляційних судів буде проводитися підготовка в  режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom”.

Реєстрацію здійснюють судді, що подали до НШСУ заяви, погоджені з Головою суду або зазначені у списках з ТУ ДСА України, з урахуванням вимог п. 5.2 Положення про підготовку та періодичне навчання  суддів у НШСУ (щодо періодичності проходження суддями підготовки). На період підготовки судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Cудді судових палат у кримінальних справах апеляційних судів, які будуть проходити підготовку, мають зареєструватися  до 10 год.00 хв.  4  жовтня  2021 року тут.

5 та 7  жовтня 2021 року  в рамках підготовки будуть проходити  тренінги,  на які потрібно зареєструватися  до 14.00 год. 4 жовтня 2021 року:

5 жовтня 2021 року   Тренінг: Актуальні питання щодо арешту майна в діяльності слідчого судді (в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom”)

Реєстрація на дистанційний курс за посиланням на сайті НШСУ: http://sdn.nsj.gov.ua

 

7 жовтня 2021 року   Тренінг: “Адміністративна відповідальність за правопорушення, пов’язані з корупцією в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom”                                                      

Реєстрація на дистанційний курс за посиланням на сайті НШСУ: http://sdn.nsj.gov.ua