Національна школа суддів України

6 серпня 2020 року Дніпровське РВ Семінар: “Безоплатна правова допомога як вид гарантії держави на рівний доступ громадян до правосуддя”

Дніпровське регіональне відділення запрошує суддів місцевих та апеляційних судів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Кіровоградської областей 6 серпня 2020 року з 09.00 до 14.40 год узяти участь у періодичному навчанні з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації на семінарі: “Безоплатна правова допомога як вид гарантії держави на рівний доступ громадян до правосуддя” у програмі ZOOM.

Для проходження семінару судді мають зареєструватися до 08.30 години 6 серпня 2020 року за посиланням https://forms.gle/zrpYAr2J8te6HciS8

Для доступу до конференції Дніпровське регіональне відділення буде надсилати посилання на електронну адресу судді, зазначену при реєстрації.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та проходження підготовки необхідно звернутися до головних спеціалістів Дніпровського регіонального відділення Кішенко Оксани Юріївни, моб. тел. 067-560-71-57