Національна школа суддів України

7 квітня 2023р. м.Дніпро Семінар для помічників суддів та працівників апаратів місцевих та апеляційних судів “Українське ділове мовлення. Мистецтво правового письма”

7 квітня 2023 року. Дніпровське регіональне відділення проводить семінар для помічників суддів та працівників апаратів місцевих та апеляційних судів “Українське ділове мовлення. Мистецтво правового письма” за рахунок коштів Державного бюджету України.

Дніпровське регіональні відділення запрошує помічників суддів та працівників апаратів місцевих та апеляційних судів 7 квітня 2023 р. узяти участь у семінарі “Українське ділове мовлення. Мистецтво правового письма”, який проведе Оксана КАБИШ – головний науковий співробітник відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України, кандидат філологічних наук, доцент.

Учасники мають зареєструватися за посиланням

Посилання для доступу до відеоконференцзв’язку буде надсилатися на електронну адресу учасника, яку він зазначить під час реєстрації.

Після успішного завершення семінару слухачі та слухачки отримають електронну форму Сертифіката НШСУ.

Контактні особи: БАШТАННИК Алла Григорівна моб. тел. 0973691452; КІШЕНКО Оксана Юріївна моб. тел. 0675607157; ТАРАН Наталя Миколаївна моб. тел. 0962282034.