Національна школа суддів України

8 квітня 2021р. “Проблемні питання судової практики щодо притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення виборчих прав громадян”

Дніпровське регіональне відділення запрошує суддів місцевих загальних судів та апеляційних судів 8 квітня 2021 року з 09.00 до 16.00 год. узяти участь у періодичному навчанні суддів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації на всеукраїнському семінарі на тему: “Проблемні питання судової практики щодо притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення виборчих прав громадян” у програмі ZOOM.

Реєстрацію здійснюють судді, які зазначені у списках, наданих Дніпровському регіональному відділенню відповідними територіальними управліннями ДСА України та судами, з урахуванням вимог п. 5.2 Положення про підготовку та періодичне навчання суддів у НШСУ (щодо періодичності проходження суддями підготовки). На період семінару судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Судді мають зареєструватися до 17.00 годин 7 квітня 2021 року за посиланням.

Для доступу до конференції Дніпровське регіональне відділення буде надсилати посилання на електронну адресу судді, зазначену при реєстрації.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та проходження підготовки необхідно звернутися до головних спеціалістів Дніпровського регіонального відділення Свічкар Ніни Яківни, моб. тел. 067-495-46-09, Кішенко Оксани Юріївни моб. тел. 067-560-71-57