Національна школа суддів України

9-13 листопада 2020 р. Дніпровське РВ НШСУ. Підготовка помічників суддів і консультантів місцевих (окружних) та апеляційних господарських судів

З 9-13 листопада 2020 року Дніпровським регіональним відділенням Національної школи суддів України буде проводитися підготовка помічників суддів і консультантів місцевих (окружних) та апеляційних господарських судів в онлайн режимі з використанням програми ZOOM.

Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує помічників суддів і консультантів місцевих (окружних) та апеляційних господарських судів взяти участь у вищезазначеному заході. Просимо надсилати листи до Дніпровського регіонального відділення НШСУ зі списком бажаючих взяти участь.

Помічники суддів і консультанти місцевих (окружних) та апеляційних господарських судів, які бажають брати участь в однотижневій підготовці мають зареєструватися до 09.00 годин 9 листопада 2020 року за посиланням (https://forms.gle/iXCDiM4hohzBBDDP8).

Із програмою підготовки можна ознайомитися за посиланням.

В програмі підготовки передбачений час для обговорення і надання відповідей на запитання в онлайн режимі. Просимо до 5 листопада 2020 року надіслати на електронну адресу Дніпровського регіонального відділення (rv_dnipropetrovsk@nsj.gov.ua) перелік питань, які ви бажаєте обговорити під час навчальних занять.

Після успішного проходження однотижневої підготовки помічники суддів і консультанти місцевих (окружних) та апеляційних господарських судів отримають сертифікати Національної школи суддів України.

Увага! У зв’язку з тим, що підготовка буде проводитися з використанням програми ZOOM, просимо встановити її на комп’ютер шляхом скачування безкоштовної версії з офіційного сайту програми ZOOM.

Звертаємо увагу, що посилання для доступу до участі у заході буде надіслано після 4 листопада 2020 року на електронну адресу, яка була зазначена в листах ТУ ДСА України та судів відповідних областей.

Для формування загального списку слухачів, просимо учасників однотижневої підготовки здійснювати реєстрацію на державній мові на сайті НШСУ, а також під час особистої реєстрації в програмі ZOOM  (правильно на державній мові вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду, назву суду, а не використовувати нікнейми, цифри, слова іншомовного походження тощо).


Контактна особа: заступник директора ДРВ НШСУ Баштанник Алла Григорівна м.т. 0973691452, 0508842711.