Національна школа суддів України

29 жовтня 2021 р. Чернівецьке РВ НШСУ. Семінар для суддів апеляційних та місцевих загальних судів “Розгляд справ, пов’язаних з домашнім насильством”.

29 жовтня  2021 року з 10.00 до 16.40 Чернівецьким регіональним відділенням Національної школи суддів України на платформі “Zoom” буде проведено для суддів апеляційних та місцевих загальних судів семінар “Розгляд справ, пов’язаних з домашнім насильством ”.

Чернівецьке регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує суддів апеляційних та місцевих загальних судів взяти участь у цьому заході.  

На період семінару судді є слухачами Національної школи суддів України та не здійснюють правосуддя.

Увага!!! Посилання для доступу для перегляду семінару буде надіслано перед початком семінару на особисту електронну пошту, яку буде вказано слухачем та слухачкою семінару. 

Для реєстрації на семінар необхідно повідомити прізвище, ім‘я,
по батькові, посаду, особисту електронну адресу, номер телефону на e-mail: rv_chernivtsi@nsj.gov.ua.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та участі в семінарі необхідно звернутися до головних спеціалістів Чернівецького регіонального відділення – Барабащук Ганни Іванівни (моб. тел.: 095-870-75-22 (viber)), Гикавого Віталія Юрійовича (моб. тел. 050-577-31-45 (viber) або 067-189-08-91).