Національна школа суддів України

До уваги начальників і заступників начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних), апеляційних судів, Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду

Національна школа суддів України запрошує взяти участь в онлайн підготовці та підвищенні кваліфікації  начальників і заступників начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних), апеляційних судів, Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду з 22 по 24 лютого 2021  року.

Підготовку буде проведено на платформі дистанційного навчання Національної школи суддів України за допомогою програми ZOOM.

Тривалість підготовки –  24 години (0,8 кредита ЕКТС), заняття проводяться щодня з 10.00 до 16.40.

Реєстрація слухачів та їх зарахування розпочнеться з 15 год. 00 хв. 19 січня  2021 року і триватиме до 12 години 18 лютого 2021 року та буде припинена автоматично після набору перших 200 осіб.

Логістичний супровід підготовки забезпечує відділ підготовки працівників апаратів судів спільно з відділом інформаційних технологій.

Для участі в підготовці слухачі мають обов’яково зареєструватися  на платформі дистанційного навчання сайту Національної школи суддів України.

З програмою підготовки можна ознайомитися на сайті Національної школи суддів України в розділі “Підготовка працівників апаратів судів” за 7 днів до початку її проведення.

Увага!!! Посилання для приєднання до навчання в ZOOM буде розміщено  22 лютого 2021 року о  09.00  на сайті Національної школи суддів України в розділі “Дистанційне навчання”, у курсі “22-24 лютого 2021 року підготовка начальників і заступників начальників структурних підрозділів апаратів місцевих (окружних), апеляційних судів, Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду ”.

Зареєстровані учасники мають самостійно переходити за посиланням, розміщеним під назвою курсу, щодня о 10.00 (початок навчання) у період проведення підготовки  22-24.02.2021.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу підготовки працівників апаратів судів за телефоном: (044) 597-09-35 або

електронною адресою:  aparat@nsj.gov.ua.

Кожному слухачу, який виконає навчальну програму, буде видано Сертифікат Національної школи суддів України.