Національна школа суддів України

До уваги помічника судді та секретаря судового засідання

Національна школа суддів України запрошує помічників суддів та секретарів судового засідання взяти участь у дистанційному навчальному курсі “Тайм-менеджмент у діяльності помічника судді та секретаря судового засідання”.

Під час навчання ви ознайомитесь з основами тайм-менеджменту, методами  планування робочого часу. Оволодієте основними методами раціонального використання часу для підвищення ефективності роботи, набудете практичних навичок визначення цілей та їх досягнення, набудете практичних навичок планування робочого та особистого часу, а також навчитеся визначати «поглиначів часу» та боротися з цим явищем.

Навчальний курс складається з двох модулів, в кожному з яких слухачам необхідно ознайомитися з теоретичними матеріалами (міні-лекціями) та виконати практичні завдання. Також ви матимете змогу спілкуватися на форумі з колегами, обговорюючи актуальні проблеми та отримувати консультації  викладачів з тематики модулів.

Навчальний курс розроблений Національною школою суддів України, до створення якого були залучені судді, працівники апарату суду.

Початок навчання з 1 червня 2020 року. Тривалість навчання – п'ятнадцять днів.

Реєстрація слухачів та їх зарахування розпочнеться з 13 год. 00 хв. 21 травня 2020 року і триватиме до 23 год. 59 хв. 31 травня 2020 року та буде припинена після набору перших  120 осіб.

Слухачам, які успішно завершать курс, буде видано Сертифікат НШСУ.

Для реєстрації слід натиснути слово “РЕЄСТРАЦІЯ”.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 597 09 35 (Жанна Володимирівна Дмітрієва, адміністратор курсу) або на електронну адресу: aparat@nsj.gov.ua.