Національна школа суддів України

До уваги помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів!

Національна школа суддів України запрошує помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів взяти участь у дистанційному навчанні на курсі “Застосування Європейської конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини. Цивільне судочинство”.

Курс розроблений у  межах проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” Координатора проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Уряду Канади та є результатом спільних напрацювань суддів, які застосовують у своїй професійній діяльності практику Європейського суду з прав людини, а також інших експертів у сфері захисту прав людини.

У курс включено найбільш важливі для загальних судів питання у цивільних справах з огляду на окремі положення Конвенції та Протоколів до неї.

Курс Застосування Європейської конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини. Цивільне судочинство складається з 7 занять, загальною тривалістю 4 тижні (по 2 заняття на тиждень).

Реєстрація слухачів та їх зарахування на дистанційний курс розпочнеться  о 9 год. 00 хв.

12 листопада 2018 року на офіційному сайті Національної школи суддів України в розділі «Дистанційне навчання» за посиланням

Початок навчального курсу 26 листопада 2018 року, кінець – 24 грудня 2018 року.

За підсумками навчання слухачі отримають сертифікат Національної школи суддів України

УВАГА! Реєстрація на курс буде припинена після набору перших 70 осіб.