Національна школа суддів України

До уваги помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів!

Національна школа суддів України запрошує помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів взяти участь у дистанційному курсі “Застосування Європейської конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд”.

Курс розроблений у межах проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” Координатора проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Уряду Канади та є результатом спільних напрацювань суддів, які застосовують у своїй професійній діяльності практику Європейського суду з прав людини, а також інших експертів у сфері захисту прав людини.

До матеріалів курсу включено найбільш важливі для суддів питання у кримінальних справах з огляду на окремі положення Конвенції та протоколів до неї.

Курс “Застосування Європейської конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд” складається з 8 занять, загальною тривалістю 4 тижні (по 2 заняття на тиждень).

Реєстрація слухачів та їх зарахування на дистанційний курс розпочнеться 5 лютого 2019 року о 9 год. 00 хв. на офіційному сайті Національної школи суддів України в розділі “Дистанційне навчання” за посиланням.

Початок дистанційного курсу 18 лютого 2019 року, завершення – 18 березня 2019 року.

За підсумками проходження дистанційного курсу слухачі отримають сертифікат Національної школи суддів України.

УВАГА! Реєстрація на курс буде припинена після набору перших 70 помічників суддів.