Національна школа суддів України

До уваги працівників апаратів господарських судів!

Національна школа суддів України запрошує працівників апаратів господарських судів взяти участь у дистанційному навчальному курсі “Особливості розгляду корпоративних спорів”.

Навчальний курс складається із чотирьох модулів:

–     Корпоративні спори: поняття, ознаки та види. Корпорації, їх види Юрисдикція судів із розгляду корпоративних та пов’язаних із ними спорів

–     Особливості розгляду спорів, за якими оскаржуються рішення зборів, установчі документи, правочини

–     Набуття, передача та припинення корпоративних прав. Захист прав на отримання інформації

–     Захист майнових корпоративних прав. Похідні позови.

У кожному модулі слухачам необхідно ознайомитися з теоретичними матеріалами (мінілекціями), виконати практичні завдання та надати відповіді на контрольні питання. Також учасники матимуть можливість поспілкуватися на форумі з колегами, обговорити актуальні питання та отримати консультації  викладачів із тематики модулів.

Початок навчання 17 вересня 2020 року, завершення – 6 жовтня    2020 року. Тривалість навчання – двадцять днів (24 години).

Реєстрація слухачів та їх зарахування розпочнеться з 17 год. 00 хв.                       3 вересня 2020 року і триватиме до 23 год. 59 хв. 16 вересня 2020 року та буде автоматично припинена після набору перших 40 учасників.

Слухачам, які успішно завершать курс, буде видано Сертифікат Національної школи суддів України.

Для реєстрації слід натиснути слово “РЕЄСТРАЦІЯ”.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 597 09 35 (адміністратор курсу – Оніщук Ігор Олегович) або за електронною адресою: aparat@nsj.gov.ua.