Національна школа суддів України

До уваги працівників апаратів судів!

Національна школа суддів України запрошує взяти участь у дистанційному курсі  Особливості розгляду звернень громадян і доступу до публічної інформації у судах.

У курс загальною тривалістю 13 днів (58,5 годин або 1,95 кредита ЄКТС) включено найбільш важливі  спеціальні знання, що допоможуть особам, відповідальним за доступ до інформації, правильно опрацьовувати звернення та запити на доступ до публічної інформації,  розрізняти та відмежовувати звернення від запитів, дотримуватися вимог щодо опублікування інформації, розуміти правила застосування трискладового тесту при розгляді запитів, усвідомлювати порядок та підстави притягнення до відповідальності за порушення у сфері доступу до публічної інформації.

Початок курсу 27 вересня 2021 року, завершення –  11 жовтня
2021 року.

Зареєструватися на курс можна на сайті Національної школи суддів України в розділі “Дистанційне навчання або натиснути слово “РЕЄСТРАЦІЯ.

 Реєстрація буде відкрита з 10.00 10 вересня 2021 року до 24.00  
26 вересня 2021 року.

Дистанційний курс складається із чотирьох модулів, передбачає опрацювання теоретичного матеріалу та додаткових джерел інформації, виконання практичних завдань:

Модуль 1 “Організація роботи спеціального розпорядника з доступу”

Модуль 2 “Порядок розгляду інформаційних запитів”

Модуль 3 “Застосування трискладового тесту”

Модуль 4 “Право на інформацію в системі прав людини в контексті Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів (Конвенція Тромсо)”.

Логістичний супровід дистанційного навчання здійснює відділ підготовки працівників апаратів судів спільно з відділом інформаційних технологій Національної школи суддів України.

За умови успішного проходження курсів слухачі та слухачки отримають Сертифікат Національної школи суддів України.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. (044) 597 09 35 (Дмітрієва Жанна Володимирівна, адміністратор курсу) або електронною адресою: aparat@nsj.gov.ua.