Національна школа суддів України

До уваги суддів окружних адміністративних судів!

18 січня 2018 року в місті Одесі Національна школа суддів України буде проводити всеукраїнський семінар у формі круглого столу на тему: Стандарти кваліфікації осіб як біженців у контексті міжнародного законодавства.

В умовах глобалізації міграційні процеси залишаються одним з найбільш актуальних викликів сьогодення. Забезпечення поваги до базових прав біженців та гарантування того, що жодна особа не буде недобровільно повернута до країни походження є однією із передумов успішного застосування в Україні міжнародних стандартів.

Для проведення всеукраїнського семінару запрошені судді Лариса Зуєва, Елла Катаєва та доцент кафедри конституційного права та правосуддя   Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, кандидат юридичних наук, адвокат Катерина Кармазіна.

Участь у семінарі має взяти представник Регіонального представництва Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців в Україні.

У межах семінару судді прослухають інтерактивні лекції з використанням презентацій, візьмуть  участь в обговоренні судової практики та гармонізації законодавства  України та  держав – членів Європейського союзу.

Судді, які бажають взяти участь у семінарі, можуть пройти електронну реєстрацію на сайті Національної школи суддів України за цим посиланням.

Телефон для довідок 048 703 30 63.