Національна школа суддів України

ОГОЛОШЕННЯ


За ініціативи Національної школи суддів України, підтриманої Радою Європи, 9-10 грудня 2019 року в місті Києві проходитиме Міжнародна регіональна конференція високого рівня  “Захист прав людини через суддівську освіту: кращі практики та удосконалення стандартів”.

Метою конференції є обмін досвідом та кращими практиками підготовки суддів та кандидатів на посаду судді у навчальних закладах суддівської освіти різних країн, включаючи як організаційні, так і змістовні компоненти. Під час конференції передбачається широка професійна дискусія стосовно шляхів і методів покращення системи суддівської освіти з урахуванням напрацювань різних країн. Підсумком конференції буде прийняття Київських рекомендацій з вдосконалення суддівської освіти щодо захисту прав людини через практику Європейського суду з прав людини.

Участь у конференції візьмуть представники 15 суддівських шкіл із Західної та Східної Європи, представники Генерального Директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи, експерти Ради Європи та її інституцій, судді-викладачі, науковці.

Он-лайн трансляцію заходу дивіться на офіційному YouTube каналі НШСУ.

Програма конференції за посиланням.

Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 8 (Кловський палац, зала Пленуму Верхового Суду).