Національна школа суддів України

Національна школа суддів України продовжує конкурс на заміщення вакантних посад

У тестологічному центрі відділу науково-методичного забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції:

- головний науковий співробітник (4 посади);

- провідний науковий співробітник (2 посади).

До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу юридичну освіту та відповідають наступним додатковим кваліфікаційним вимогам:

- на посаду головного наукового співробітника

наявність наукового ступеня доктора або кандидата наук із відповідної галузі знань, наукових праць та стажу роботи за фахом не менше 7 років, у тому числі за професією, або наукової роботи не менше 5 років, наявність наукових праць

- на посаду провідного наукового співробітника

наявність наукового ступеня доктора або кандидата наук із відповідної галузі знань, наукових праць та стажу роботи за фахом не менше 5 років, у тому числі за професією, або наукової роботи не менше 3 років, наявність наукових праць

Для допущення до участі у конкурсі особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Національної школи суддів України такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- особовий листок з обліку кадрів;

- дві фотокартки розміром 4 x 6 см;

- автобіографію;

- копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу (паспорт);

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- копії наукових публікацій.

Кандидати на посаду можуть подавати додаткову інформацію щодо своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації тощо).

Прийом документів для участі в конкурсному відборі продовжено до 28 лютого 2017 року включно за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 120-А, каб. 406.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом по роботі з персоналом за телефоном: (044) 597-09-25.