Національна школа суддів України

Незалежність та ефективність судової влади у світлі змін до процесуального законодавства України

Шановні судді!

Верховною Радою України 20 червня 2017 року прийнято в першому читанні проект Закону України № 6232 від 23.03.2017 “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”.

Зміни до процесуальних кодексів стосуються ключових правових інститутів процесуального права, таких як система проваджень, стадії судового процесу, а також урегульовують питання діяльності нового Верховного Суду як суду касаційної інстанції.

Запрошуємо суддів місцевих та апеляційних судів усіх юрисдикцій взяти участь в обговоренні новел процесуального законодавства на семінарі, організованому Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів України, на тему: Незалежність та ефективність судової влади у світлі змін до процесуального законодавства України”.

Захід відбудеться 18 серпня 2017 року в місті Харкові за адресою: майдан Героїв Небесної Сотні, 36 (будівля Апеляційного суду Харківської області, 3-й поверх). Реєстрація з 9 год. 00 хв. до 9 год. 30 хв. Орієнтовна тривалість семінару до 16 год. 30 хв.

До проведення семінару запрошено суддів вищих інстанцій, членів Ради суддів України, провідних науковців  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Програма семінару  включатиме наступні питання:

Сесія І .  Концептуальні засади судового процесу.

Сесія ІІ. Новели цивільного процесу.

Сесія ІІІ. Новели господарського процесу.

Сесія ІV. Новели адміністративного процесу.

Затверджену програму заходу буде розміщено на сайті Національної школи суддів Україні в розділі “Підготовка суддів” до 10 серпня 2017 року.

Електронна реєстрація на семінар