Національна школа суддів України

Оголошується добір учасників на навчальний курс із питань верховенства права та суддівської етики

Проєкт ЄС "Право-Justice" спільно з Національною школою суддів України оголошує добір суддів для участі у навчальному курсі з питань верховенства права та суддівської етики.

Метою навчального курсу є ознайомлення із різними аспектами правовладдя та удосконалення навичок застосування їх на практиці. Програма навчальних модулів включає розгляд питань, які часто залишаються поза увагою, зокрема: роль засобів масової інформації у формуванні довіри до судової гілки влади, публічне обговорення та критика суддівських рішень, підвищення доброчесності суддів та рівність громадян у доступі до правосуддя.

Формат:

  • 7 інтерактивних модулів з практичним розглядом кейсів.
  • Підсумкова конференція зі врученням сертифікатів про успішне проходження навчального курсу від Проєкту ЄС "Право-Justice" та Національної школи суддів України.

Початок навчального курсу 21 квітня 2021 року; заходи проводитимуться щосереди з 17:00 до 19.00.

Тренери: міжнародні та національні експерти Проєкту Право-Justice.

Учасники: 20 суддів зі всієї України.

Для бажаючих взяти участь у відборі прохання заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Дедлайн для подачі анкет - 14 квітня 2021 року.

Відбір учасників здійснюватиметься представниками Проєкту ЄС "Право-Justice" та Національної школи суддів України на підставі оцінки аплікаційної форми, поданої кандидатами на участь у навчальному курсі, мотиваційного листа, а також з урахуванням професійного досвіду.