Національна школа суддів України

Онлайн семінар для суддів місцевих загальних та апеляційних судів: “Правові позиції Верховного Суду з питань розгляду проваджень у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів”.

Онлайн семінар для суддів місцевих загальних та апеляційних судів: “Правові позиції  Верховного Суду з питань розгляду проваджень у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів”.

12 червня 2020 року з 10.00 до 16.40 год. на офіційному YouTube channel Чернівецького регіонального відділення Національної школи суддів України для суддів місцевих загальних та апеляційних судів буде проводитися семінар в онлайн режимі: “Правові позиції Верховного Суду з питань розгляду проваджень у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин,  їх аналогів або прекурсорів”.

Національна школа суддів України запрошує суддів місцевих загальних та апеляційних судів узяти участь у цьому семінарі.

Для реєстрації суддям необхідно звернутися до Чернівецького регіонального відділення та повідомити прізвище, ім‘я, по–батькові, місце роботи та посаду, особисту електронну адресу, номер телефона на е-mail: rv_chernivtsi@nsj.gov.ua або за тел. 0958707522 (Анна Іванівна – головний спеціаліст) у строк до 5 червня 2020 року.

Після завершення семінару його слухачі та слухачки отримають Сертифікат.

Увага!!! Посилання для доступу до перегляду семінару буде надіслано перед початком семінару на особисту електронну пошту, яка буде вказана суддею!