Національна школа суддів України

Онлайн семінар для суддів місцевих загальних та господарських судів: “Зміни до ЦПК та ГПК, упроваджені у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

26 червня 2020 року з 10.00 до 16.40 год. на офіційному YouTube channel Чернівецького регіонального відділення Національної школи суддів України для суддів місцевих загальних та господарських судів буде проводитися  онлайн семінар: “Зміни до ЦПК та ГПК України,  упроваджені у зв’язку з поширенням коронавірусної  хвороби (COVID-19)”.

Чернівецьке регіональне відділення Національної школи суддів України запрошує суддів місцевих загальних та господарських судів взяти участь у цьому семінарі. Для реєстрації суддям необхідно звернутися до Чернівецького регіонального відділення та повідомити прізвище, ім‘я, по–батькові, місце роботи та посаду, особисту електронну адресу, номер телефону на е–mail: rv_chernivtsi@nsj.gov.ua або за тел. 0958707522 (Анна Іванівна – головний спеціаліст) у термін до 18.06.2020 року.

Після завершення семінару слухачі та слухачки отримають Сертифікат.

Увага!!! Посилання для доступу до участі в семінарі буде надіслано перед початком семінару на особисту електронну пошту, яка буде вказана слухачем та слухачкою при реєстрації!